Utylizacja mebli

Kilka kroków

Transport i utylizacja mebli to jedna z usług, jakie chętnie wybierają nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby prywatne. Wystarczy tylko kilka kroków, aby na zawsze rozwiązać problem ze zbędnymi przedmiotami.

Profesjonalnie

Przeprowadzka biura czy mieszkania to spory kłopot, często związany z meblami, które należy utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kłopot wynikający także z braku czasu i odpowiedniego sprzętu. Dodatkowe przeszkody mogą się pojawić, kiedy trzeba będzie zagospodarować niepotrzebne meble. Kłopot naszych klientów, który często wiąże się z demontażem mebli to dla nas zadanie do wykonania, niestanowiące dla nas żadnego problemu.

Co przewozimy?

Krzesła, fotele, łóżka, szafy, komody, kredensy, ścianki meblowe, materace, dywany, ogromne zabawki, sprzęt sportowy (w tym rowery), sprzęt RTV, AGD, elektrośmieci, w tym również zużyty sprzęt komputerowy.

Z upływem czasu wcześniej przydatne przedmioty stają się bezwartościowe. Stają się gratami. Problemem dla naszych klientów, który mobilizuje nas do solidnej i terminowej pracy, jaką jest transport i utylizacja mebli. Wrocław – indywidualni zleceniodawcy i przedsiębiorcy – dzięki nam na stałe pozbywają się bezwartościowych przedmiotów – mebli, gabarytów oraz wszelkiego rodzaju niepotrzebnych przedmiotów.

Siedzibą naszej firmy jest Wrocław – zachęcamy nie tylko mieszkańców miasta i działających tutaj przedsiębiorców do skorzystania z naszych usług, ale również spoza województwa dolnośląskiego – utylizujemy meble na terenie całego kraju.