Transport dzieł sztuki

Z dbałością o każdy szczegół

Jedną z oferowanych przez naszą firmę usług jest transport dzieł sztuki. Wiele lat doświadczenia w realizacji zleceń pochodzących od instytucji, muzeów, ośrodków kulturalnych, jak również prywatnych kolekcjonerów pozwala nam działać na najwyższym poziomie. Dbałość o każdy detal ma tutaj ogromne znaczenie. Zabytkowe meble, obrazy, rzeźby, instrumenty muzyczne, kolekcje numizmatów to często przedmioty o ogromnej wartości, nie tylko pieniężnej, ale też sentymentalnej. Zdarzają się także zabytki o niemożliwej do oszacowania wartości, czyli bezcenne.

Obszar działalności

Blisko dwie dekady działalności na rynku krajowym oraz międzynarodowym, realizujemy zlecenia w szerokim zakresie – poza obszarem Unii Europejskiej. Granice nie są dla nas przeszkodą. Transport dzieł sztuki poza granice Polski to wiele barier biurokratycznych, tutaj również służymy pomocą profesjonalnej, wynikającej z doświadczenia i ciągłego podnoszenia jakości usług, wykwalifikowanej oraz odpowiedzialnej kadry.

Z troską o detale

Każdy z przewożonych przedmiotów zostaje nie tylko oddzielnie i starannie zapakowany, ale także szczegółowo opisany, dzięki czemu nasi klienci bez przeszkód mogą zająć się rozmieszczeniem według własnej koncepcji.

Posiadamy specjalistyczne samochody i sprzęt – klasyczne meblowozy, ze specjalnie wytłumioną podłogą, zawieszeniem, wykładzinami na ścianach oraz sprzęt do przenoszenia ciężkich i wrażliwych przedmiotów – wszystko w trosce o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Transport dzieł sztuki to odpowiedzialność, doświadczenie i profesjonalizm. Wszystko to… to credo naszej firmy.