Przeprowadzki międzynarodowe

Kompleksowa oferta

Kiedy przed laty zakładaliśmy naszą firmę, naszym celem było zapewnienie kompleksowej oferty skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorstw. Na początku znani byliśmy przede wszystkim w regionie, choć już wtedy zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, zaczęliśmy oferować przeprowadzki międzynarodowe.

Nie tylko Unia Europejska

Największe zmiany w naszej ofercie były ściśle związane z akcesją Polski do struktur unijnych. Otwarte granice to nie tylko możliwość ruchu turystycznego na nieznanym dotąd poziomie, ale także szansa na rozwój. Szansa na zdobycie zatrudnienia poza granicami czy też w przypadku firm na ekspansję. Dlatego oferując przeprowadzki międzynarodowe, najczęściej działamy na terenie Unii Europejskiej oraz państw z nią zrzeszonych, takich jak Norwegia czy Szwajcaria. Oczywiście coraz częściej podejmujemy się zleceń na inne obszary. Europa Wschodnia czy Turcja – wiemy, jak przeprowadzić skomplikowane logistyczne zadaniem, jakim jest międzynarodowa przeprowadzka.

Zadanie logistyczne

Przeprowadzki międzynarodowe to coś więcej niż transport mienia i jego przenoszenie. To skomplikowany proces logistyczny obejmujący zmaganie się z biurokratycznymi barierami. Posiadając wiedzę i doświadczenie, zajmujemy się wszelkimi formalnościami, a to duże ułatwienie pozwalające na szybką realizację usługi.

Najlepsi pracownicy

W międzynarodowe trasy wysyłamy najlepszych, najbardziej zaufanych pracowników. Robimy tak, żeby mieć gwarancję, że transport dotrze w nienaruszonym stanie i pod wskazany adres.

Jesteśmy dyspozycyjni. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą. Od konsultacji, poprzez wycenę, aż do realizacji na najwyższym poziomie.